מהי הזכאות לאזרחות פולנית לילדיי, אם אני אקבל אזרחות פולנית?

לאחר תהליך אותו משרדי LPY יבצעו במקצועיות ובו תקבל אזרחות פולנית, נוכל להגיש בקשה עבור ילדייך או נכדייך לקבלת אזרחות ודרכון פולני. נבקש ממך להביא את האזרחות שלך, תעודת נישואין שלך. פספורט ומסמכים ממשרד הפנים והרבנות עבור ילדייך. צור עימנו קשר להגשת בקשה לאזרחות ילדייך.

לסבי שנולד בפולין יש דרכון פולני, האם אוכל להגיש דרככם בקשה לאזרחות פולנית?

התשובה היא חיובית, אם לסבך היה פספורט פולני, ככל הנראה היתה אזרחות פולנית (אלא אם היא נשללה מסיבות שונות), אביך יוכל לקבל אזרחות פולנית וכנגזרת מכך, בהתאם לחוקי פולין, גם אתה, תוכל לקבל את האזרחות והדרכון האירופאי המיוחל.

האם אוכל להגיש בקשה לאזרחות גם עבורי וגם עבור ילדיי בפגישה עימכם?

תוכל להגיש לנו את המסמכים שלך ושל ילדיך, אך בשלב הראשון, נגיש עבורך בקשה לאזרחות פולנית, וכאשר תקבל אותה, נוכל להגיש בקשה לילדיך. אנו עובדים במסודר, שלב אחר שלב.

אילו מסמכים עליי להביא לפגישה עימכם כדי להגיש בקשה לאזרחות פולנית?

משרדנו מלווה את המועמדים לכל אורך תהליך השגת האזרחות הפולנית וכל צרכי הלקוח הרלוונטיים. בפגישת יעוץ נסביר לך בסבלנות אלו מסמכים יש להביא ולהוציא מהרשויות השונות בארץ, ונודיע לך את מידת הזכאות לאזרחות פולנית. פגישת ראשונית נעשית כמובן ללא תשלום.

בימינו זמן שווה כסף, ובמידה ותרצה סיוע של צוות LPY בהשגת המסמכים בארץ, נוכל לעשות זאת במהירות תמורת עלות וכך נוכל להגיש את המסמגים המלאים לרשויות בפולין.

האם אוכל לקבל אזרחות פולנית ולשמור על האזרחות הישראלית שלי?

התשובה היא חיובית, קבלת אזרחות ודרכון פולני אינה מונעת החזקת דרכון ישראלי או הממדינה אחרת. תהליך בקשת דרכון פולני, מתבצע לאחר קבלת האזרחות הפולנית.

האם בעת קבלת האזרחות משרדכם יסייע לי בהשגת הפספורט גם כן?

עם קבלת אזרחותך הפולנית, משרדינו בפולין יחל בהשגת המסמכים הנחוצים לדרכון פולני, על מנת שתוכל לגשת לשגרירות הפולנית בתל אביב או בכל עיר אחרת ברחבי העולם להגיש בקשה.

מהו השלב הקריטי בהשגת אזרחות פולנית?

השלב החשוב ביותר הוא מציאת מסמכים פולנים ע"י הצוות הפולני המיומן שלנו כגון: תעודת לידה, פספורט המוכיחים את האזרחות הפולנית שלך, של אביך או סבך.

בעת קבלת הפספורט הפולני, האם אוכל לצאת מהארץ איתו ולא עם הפספורט הישראלי?

לפי חוקי מדינת ישראל, הינך מחוייב לצאת ולהיכנס עם הדרכון הישראלי ובעת כניסתך למדינות אחרות, תוכל להציג פספורט אירופאי. פספורט פולני יוכל להתיר לך כניסה למדינות ללא יחסים דיפלומטים עם ישראל ושכניסתם אסורה לבעל דרכון ישראלי בלבד. יעדי תיירות ומוקדי כלכלה רבים ביבשת אפריקה ואסיה יפתחו בפנייך.

מה עליי להוכיח כדי לקבל אזרחות פולנית?

כדי לקבל אזרחות פולנית, עליך להוכיח כי נולדת בפולין, אביך או סבך, והיו אזרחי פולין וכי לא נשללה אזרחות זו בעבר (ממספר סיבות) עליהן נוכל להסביר בפגישת יעוץ חינם במשרדינו. תדרש להביא מסמכים מגבים להצהרה זו ואם אין לך המסמכים, צוות עורכי הדין בפולין, יחפש אותם.

לכמה שנים מקבלים את הדרכון הפולני?

דרכון פולני מוענק לילד לחמש שנים ולבגיר לעשר שנים. היא ניתנת לאחר השגת האזרחות הפולנית, ובסיום תקופה זאת, יש לחדשם בשגרירות. ראה מאמר על הזכאות לאזרחות

לכמה שנים מקבלים אזרחות פולנית?

אזרחות פולנית ניתנת לכל החיים בהתאם לחוק האזרחות הפולני שנקבע במאי 2004.

כיצד מזמינים תור בשגרירות פולין כדי לקבל פספורט פולני?

בכל יום שלישי בשעה 08:00 בבוקר נפתחת האפשרות להזמין תור באתר השגרירות הפולנית בתל אביב. הזכות מסתיימת ב 08:30 בבוקר. במידה ותרצו שהצוות הישראלי שלנו יזמין לכם ולבני משפחתכם תור לבקשה לדרכון, נשמח לעשות זאת בעלות סמלית.

מה הפרטים של השגרירות הפולנית בישראל?

כתובת השגרירות הפולנית בישראל, הינה ברחוב סוטין 16, תל אביב. 

האם אשה זכאית לקבל לאזרחות פולנית?

בד"כ אשה שנולדה ששנת לידתה 1934 ומעלה יכולה לקבל אזרחות פולנית. כל מקרה יבדק לגופו ואנו מזמינים אותך למשרדינו לבדיקת זכאותך.

האם העליה של 1956-7 מזכת באזרחות פולנית?

ברוב המקרים כן ולמעט חריגים.

מהי אזרחות של כבוד ע"י נשיא פולין?

אזרחות  של כבוד מוענקת עי נשיא פולין והשוני מאזרחות רגילה, היא בכך שניתנת רק לדור הקרוב ולא לדורות הבאים. לדוגמא: אם סבך קיבל אזרחות של כבוד, בנו יוכל לקבל אזרחות ולא בנו. צוות המשרד יוכל בקלות רבה לסייע לך לפרש ולענות על שאלות רבות מהן אלו.

מהם הגורמים שימנעו ממני לקבל אזרחות פולנית?

רבים הגורמים שיעניקו לך ולילדייך אזרחות ודרכון פולני. לכל מקרה יש סיפור משפחתי ואנו נשמח לפרש ולענות על השאלות ודרך הליך קבלת האזרחות הפולנית.

אם סבי ואבי נפטרו, והיה להם זכות לאזרחות פולנית, האם אוכל לקבל אזרחות פולנית?

התשובה היא חיובית. כפוף לנתונים ולחוקי פולין.

מה משך זמן קבלת אזרחות ודרכון פולני

למשרדנו נסיון רב בהגשת והשגת אזרחות פולנית, ולקוחותינו המרוצים, יוכלו להעיד כי זמן התהליך משתנה הן ברמה האישיית של התיק (הסיפור המשפחתי,המסמכים אותם המועמדים מביאים עימם וכן תלוי בהשפעות חיצוניות של יכולת הצוות נפולני שלנו למצוא מסמכים בארכיבים ואף המצב הפוליטי בפולין שהשתנה לאחרונה.

מה עלות אזרחות פולנית?

משרדינו יבחן את הנתונים של כל מקרה ומקרה ויקבע באופן פרטני.

היכן נערך הליך האזרחות?

לאחר קבלת המסמכים הישראלים למשרדינו, כל התהליך נעשה בפולין ע"י הצוות הפולני.

האם ניתן להשיג אזרחות פולנית לבד

חיובי. ההליך ארוך יותר ומסובך. אנו ממליצים לפנות למשרדינו עם נסיון של שנים רבות.

אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר על היתרונות וחסרונות הוצאת אזרחות בשגרירות

לא מצאתם שאלה כלשהי?

מוזמנים לשלוח אלינו ונשיב בהקדם.

סגירת תפריט