עם הצטרפותה של פולין לאיחוד האירופי ב-1 למאי 2004, גבר העניין בקרב ישראלים, ילידי פולין וצאצאיהם, באפשרויות העומדות לרשותם לקבלת אזרחות פולנית ודרכון פולני.

חשוב לציין כי חלון ההזדמנות של האפשרות לקבל אזרחות פולנית עבור מי שלא נולד בפולין, לא בהכרח יוותר פתוח גם בעתיד. גרמניה ובריטניה למשל, מגבילות את הזכאות לאזרחות אירופית לצאצאים של אזרחיהן שלא נולדו בארצות אלו. לכן מומלץ לילידי ישראל להתחיל את התהליך קבלת האזרחות מוקדם ככל האפשר.

משרדנו עוסק בטיפול במבקשי האזרחות הפולנית שנים רבות, פולין הינה חברה מלאה באיחוד האירופי, עם קבלת האזרחות הפולנית תקבלו דרכון פולני אירופאי, אשר יעניק לכם מלוא זכויות לארצות החברות באיחוד האירופי. אזרחות פולנית ודרכון פולני מעניקים לנושא אותם את הזכות להפוך לאזרח אירופאי- סטטוס המאפשר לחיות, לעבוד וללמוד במוסדות להשכלה גבוהה בכל מדינות האיחוד.

משרדנו מלווה את המועמדים לכל אורך תהליך השגת האזרחות הפולנית וכל צרכי הלקוח הרלוונטיים. יעוץ ובדיקת זכאות ראשונית נעשית כמובן ללא תשלום.

יתרונות

העולם ככפר גלובאלי מקנה יתרונות גדולים לאלה אשר יכולים ליהנות מהשתייכות לגוש פוליטי-כלכלי גדול כמו האיחוד האירופי. הזכות לעבוד, ללמוד ולהתגורר במדינות האיחוד האירופי הינה בעלת ערך כלכלי רב שרק ילך ויגדל.

הוצאת אזרחות ודרכון פולני מאפשר להתגורר ולנוע חופשי ברחבי אירופה ולאחר קבלת האזרחות הפולנית, אתם וילדיכם תוכלו לקבל אשרת עבודה ותוכלו לעבוד הכוללים בכל מדינות האיחוד האירופאי הכוללת את הארצות הבאות ככלל התושבים באותה המדינה.

ברמה העסקית, תוכלו לפתוח או להרחיב את עסקיכם לאירופה תוך קבלת מימון עדיף (מתושב זר) מהבנקים המקומיים והאירופאיים.

כאזרח האיחוד האירופאי סיכוייכם להשתלב בקבוצות ספורט לפי חוק בוסמן יגדל בצורה משמעותית, משרדנו סייע לשחקני כדורגל מפורסמים באירופה בגין אזרחותם הפולנית. יש לציין כי אנו שומרים על פרטיות וחסיון לקוחותינו.

כל מי שמוציא פספורט פולני, יוכל להגיע ליעדי תיירות בעולם, שלא ניתן עם דרכון ישראלי או כרוך בהדשת בקשות מיוחדות, קבלת ויזה ו/אואישורים מיוחדים מבעוד מועד שבעל פספורט ישראלי לא מאפשר כגון מדינות באסיה עם יעדי צלילה מדהימים (כך מספרים מאושרים שקיבלו דרכנו אזרחות פולנית), תוכלו להגיע לאירועי ספורט חשובים (דוגמת המונדיאל בקטאר בשנת 2022 או לבקר במרוקו ולהנות מביקורי מורשת ושווקים צבעוניים.

מי שחלם להגר לאחת ממדינות האיחוד האירופי ומעוניין ללמוד לימודים אקדמיים ו/או לעבוד – יכול לעשות זאת באופן חוקי ומסודר ואין הוא עובר על שום חוק ולכן לא מסתכן בתפיסה או מאסר.

ילדיכם ונכדיכם יוכלו ללמוד במוסדות אקדמאים מוכרים ללא עלות (או עם תנאים של תושב אירופאי) במוסדות לימודים פרטיים.

מדוע חברת LPY ?

לחברתינו ישנה שלוחת משרדים ועורכי דין ברחבי פולין הבקיאים בנבכי החוק הפולני. חברתינו תייצג אתכם בהצלחה מול הרשויות בפולין. נלווה אתכם עד להוצאת הדרכון הפולני המיוחל, תוך עבודה ישירה מול הרשויות וקיצור הליכי בירוקרטיה. לאחר פגישת ייעוץ חינם במשרדנו, נוכל לומר לכם על סיוכייכם והתאמתכם להוצאת אזרחות ודרכון פולני.  

מה התהליך להוצאת אזרחות פולנית?

החוק הפולני מעניק אזרחות פולנית לילדי פולין וצאציאם, בכפוף לחוק הפולני.אם אתם רוצים שילדככם ונכדתכם יוכלו לעבוד וללמוד באירופה, באמצעות הדרכון והאזרחות הפולני תוכלו לעשות זאת, פנו אלינו לפגישה חינם במשרדינו לסלילת עתיד הדורות הבאים שלכם.

סגירת תפריט