אזרחים רבים בישראל בודקים את האופציות להוצאת אזרחות זרה, אזרחות שתפתח להם מספר אפשרויות בעתיד. הסיבה העיקרית שרבים מוציאים אזרחות היא הסיבה הביטחונית – אנחנו חיים במדינה בה המצב הביטחוני משתנה כל הזמן, ורבים חוששים שהמצב פה יגיע לכדי כך שלא יהיה בטוח לחיות בישראל ולכן, הם מעדיפים להכין “תוכנית ב'” מה שאומר שאם הם יצטרכו מאיזו שהיא סיבה לעזוב את הארץ יהיה להם לאן. אזרחות פולנית היא אחת האפשרויות, אפשרות שרבים מעדיפים בעיקר בגלל הקלות שבהוצאת הדרכון הזה.

אם אתם חושבים על האופציה של להוציא דרכון פולני דעו לכם שאתם חלק מקבוצה די גדולה של ישראלים אשר בחרו להוציא אזרחות פולנית. לרבים מאתנו יש איזה סבא או סבתא עם אזרחות כזו, או שהיו לנו סבא או סבתא כאלו, וכל מה שאנחנו צריכים הוא להוכיח שיש לנו שורשים פולניים. כמעט כל מי ששרד את השואה הוא בעל דרכון כזה ולכן מאות אלפי ישראלים יכולים לנסות את מזלם ולבקש את האזרחות. כמובן שהתהליך הוא לא פשוט כל כך אך מי שממש רוצה לקבל את הדרכון צריך להתחיל בתהליך ובסופו של דבר יש לו סיכוי לקבל.

אם אתם רוצים להוציא דרכון פולני אתם יכולים ללכת ולבדוק בשגרירות הפולנית בישראל, שם תקבלו את מירב המידע על איך לעשות את זה נכון ומהיר, ואיך בכלל להתחיל את התהליך. ישנם גם לא מעט עורכי דין שמתמחים בהוצאת אזרחות זרה ופניה אליהם יכולה לזרז את התהליך ולהגדיל את הסיכוי לקבל את האזרחות המיוחלת אך כמו כל דבר גם השירות הזה עולה כסף ולא מעט. לעיתים עדיף לנו לבחור בדרך הזו שהיא הבטוחה יותר.

אזרחות פולנית היא דבר מצויין אשר פותח לנו ולילדינו עוד אפשרויות לחיים, אך עלינו לזכור שהמולדת האמיתית של העם היהודי היא ארץ ישראל, ואומנם לעיתים נראה שאנו מאבדים אותה בין אצבעותינו אך אנו צריכים לזכור שישראל היא בסופו של דבר המקום הבטוח ביותר לעם היהודי.

שיתוף

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
סגירת תפריט