לפני כשנה פגשתי באקראי את חברת LPY ומנהלה, כנגד כל הסיכויים ועל בסיס הצלחה בלבד קיבלתי תוך 6 חודשים את אזרחותי הפולנית בגין סבי ז”ל אבי אימי ז”ל, סיימתי את תהליך דרכוני הפולני וילדי קיבלו אף הם את אזרחותם, החברה משרתת את כל אחי ואחיותיי על טפם ונשותיהם.​

משפחת המרוב

את החברה הכרתי כאשר סידרו לאשתי רנטה חודשית ממשרד האוצר בהיותה ניצולת שואה, בניגוד למצופה, תוך 7 חודשים קיבלנו אני אחותי ואחי אזרחות פולנית למרות שהמסמכים בגין אבינו ז”ל היו מעטים, החברה איתרה בפולין את כל הדרוש ואנו שמחים כי ילדנו ונכדנו מצויים בהליך קבלת אזרחותם ודרכוניהם האירופאים, נתקלנו בהתנהלות מקצועית יעילה ובעיקר בחיוך נעים מצוות המשרד

משפחת בכר

ברצוני להעלות על הכתב, את חווית השירות שקיבלתי מחברתכם ובמיוחד מדני יסמן שטיפל בנו.

בתור איש מכירות שמתעסק בתחום השירות הלקוחות למעלה מעשרים שנה, אשר נתקל במהלך העבודה וגם במהלך החיים הרגיל בנותני שירות רבים, אני מוכרח לציין כי שירות ברמה כזו כמו שקיבלתי מדני והצוות שלו, נדיר למצוא במחחוזותינו.

כאשר חשבתי כי אבדו סיכויי להשיג אזרחות פולנית, דני המליץ ללכת על כיוון אחר, שהתברר כמוצלח.

ממליץ על חברת LPY בחום רב.

דב ויינשטיין

אני השמיני במשפחה שקיבל אזרחות פולנית וכמובן פספורט, שהייתי צריך כדי להבחן בקבוצת כדורגל הולנדית כאירופאי ולא כזר.

אני לא הייתי מעורב בתהליך, אך אבא לי סייע לי, וכולי תקווה שזה יפתח בפניי את אירופה, או את ספרד …

תום עציוני

אני מבקשת להודות לחברת LPY על שירות השגת דרכון פולני לי ולאחותי הקטנה. היינו סקפטיות כתוצאה משמועות על התהליך, אך צוות המשרד, במיוחד רווית, ליוותה אותנו יד ביד להשיג את המסמכים הדרושים בישראל, ועידכנו אותנו על התהליך כאשר היה בפולין. בעת קבלת תעודת הלידה והאזרחות הפולנית, הם הוסיפו ואף קבעו לנו תור בשגרירות הפולנית, בעלות נמוכה. מ מ ל י צ ה 😊 ומאחלת להם הצלחה.

מרים טופולובסקי

מעוניינת לומר תודה לדני שגם כשהתהליך נראה אבוד, הוא סייע עם הצוות שלו בוורשה ומצאו מסמכים שאף אחד לא חשב שימצאו. הטיפול היה מסור ורמת המקצועיות היתה גבוהה.

ירדן הלפרין

ברצוני להביע את הערכתי לצוות LPY על האזרחות והפספורט הפולני שהשיגו למשפחתי הקרובה, שני בניי וארבעה נכדיי. היו קשיים בירוקרטים בתחילה להשיג מסמך אחד בפולין והצוות של דני מוורשה, עשה זאת למרות כל הסיכויים.

דני יסמן הוא איש של אנשים ונהיה חבר לחיים. ממליץ להכיר ולעבוד איתו.

טל רכס

סגירת תפריט