אם אתם מחפשים חופשה שהיא גם זולה, עם נופים מרהיבים, מרחק טיסה קצר, פארקים גדולים וירוקים, עיירות ציוריות וערך מוסף פולין היא המקום בשבילכם. פולין היא אומנם לא יעד התיירות מספר אחת, וישנן מדינות יפות יותר באירופה אולם היתרון של מדינה זו היא המחירים הזולים והעובדה שיש לעם היהודי היסטוריה חשובה במדינה זו ובערים כמו וורשה וקרקוב בפרט.

ישראלים ויהודים רבים נוסעים לפולין, אם במסגרת משלחות מטעם בית ספר, תגלית, טיולי צבא, נסיעות משפחתיות במסגרת טיול שורשים ואנשים שרוצים חופשה עם ערך מוסף. להלן מידע אודות פולין, לכל מי שמעוניין בחופשה מהנה ובמידע אודות אטרקציות ופעילויות.

פולין היא מדינה הממוקמת במזרח אירופה, אשר גובלת עם צ’כיה

, גרמניה, ליטה, סלובקיה ורוסיה. מדובר במדינה בה הנופים עוצרי נשימה, הכפרים ציוריים, ישנם אגמים רבים ויערות מעולים למסלולי טיול. כמו כן, יש במקום פארקים לאומיים יפיפיים מהגדולים באירופה ויתר אטרקציות המתאימות לחופשות משפחתיות.

היה ואתם מעוניינים לדעת אודות פולין בהיבט של אטרקציות מומלץ להתמקד בעיר הבירה, הלו היא ורשה. מדובר בעיר ציורית, בה הבתים נמצאים בתוך סמטאות מסורתיות והאווירה היא שילוב של חדשנות מערבית ומסורת פולנית עתיקה. היופי של עיר זו היא השילוב בין המסורת למודרניות. בוורשה ניתן ליהנות מפארקים יפיפיים וירוקים, מופעי רחוב, מסעדות, מוזיאונים, ביקור בארמון המלוכה ועוד שלל פעילויות. כמובן, שאם אתם מבקרים בוורשה, מומלץ שתקדישו לפחות יום אחד לביקור באתרים החשובים לנו, כעם יהודי. מדובר באתרים כמו גטו וורשה המנציחים ומהווים עדות חיה לזוועות שאירעו לפני זמן לא רב מידי, במקום זה. כעם עלינו לזכור את העבר שלנו כדי שההווה והעתיד שלנו יהיו מוצלחים. נכון שזהו טיול ובאתם כדי ליהנות, לפרוק מתחים ולחץ, אולם ביקור בפולין מחייב ביקור בהיסטוריה של העם היהודי. אל לנו לשכוח את מה שעברנו.

אחת הסיבות שאנשים רבים בוחרים בפולין כיעד לחופשה מהנה, היא המחיר הנמוך של החופשה ביחד לערים ומדינות אחרות באירופה. פולין נחשבת מדינה זולה יחסית, עבור התייר הישראלי, והיא מציעה נופים מרהיבים, חיי לילה בעיר הבירה, מסעדות, מועדונים, מוזיאונים, ובעצם כל מה שצריך לשם חופשה מוצלחת.

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
סגירת תפריט